Hakkımızda

Karpan Dizayn Radyatörısıtma sektöründe kullanılmakta olan standart ve dizayn radyatörleri, havlupanları bağlantı ekipmanları ve aksesuarları 2009 yılından itibaren kendi bünyesinde imal eden %100 yerli bir şirkettir.

 

Amacımız sürekli gelişim sağlamak fiyat-fayda açısından optimum ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır. KARPAN DİZAYN RADYATÖR sanayi sicil belgesi, marka tescil belgelerine sahip bir firmadır. Üretim aşamalarını sahip olduğu TSE ve CE belgelerinin gerektirdiği şartlar doğrultusunda yapmakta olup yurtiçi ve yurtdışı sektörel pazar ve pazarlama ağında hızla büyümektedir. Üretilmekte olan ürünler paslanmayı önleyici kaplama sürecinden geçmektedir. 13 bar basınçlı hava ile test edilmektedir ve 2 yıl garantilidir.

 

Isıtma sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiş olan havlupan üretimi başta olmak üzere radyatör üretimi, bağlantı ekipmanları ve aksesuarlar KARPAN DİZAYN RADYATÖR AR-GE departmanında her geçen gün artmakta, yurtiçi ve yurtdışı piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca müşterilerilerin talebi doğrultusunda özel dizayna, ısı değerlerine ve kaplama özelliklerine sahip ürünler üretilmektedir.

 

İhracatlarımız her geçen gün hızlı ve kontrollü şekilde büyümekte,yurt dışı müşterilerimizle ileriye dönük bayilik anlaşmaları yapılmaktadır.

 

KARPAN DİZAYN RADYATÖR olarak siz değerli müşterilerimize toptan veya perakende olarak profesyonel hizmet sunmaktan onur duyacağız. Her türlü soru ve istekleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin.

 

Saygılarımızla…

HALUK KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU
YÖNETİM KURULU BŞK.DUYURULAR

Tüm Haberler

Genel Müdürlük Merkez + Depo Adresimiz

Esenyalı Mah. E5 Yanyol Cad. No: 61 - Daire :81
PENDİK - İSTANBUL

SOSYAL MEDYA